Kurumsal

İs&Er Teknik Isıtma Soğutma ve Servis Hizmetleri Tic.Ltd.Şti

12.08.2004 yılında kurulmuş olan firmamız kazan,kombi,buhar kazanı,sıvı ve gaz yakıtlı üflemeli brülörler,kontrol sistemleri vb… alanlarda uzman kadro ile hizmet vermektedir. Başarı ve müşteri memnuniyeti ilkemizdir. Kısa sürede hizmet kalitemizi yükseltip TSE standartlarına ulaşıp TSE belgelerimizi 07.04.2005 tarihinde almaya hak kazandık.

Teknik donanımlı ve yedek parça stoklu servis araçlarımızla uzman kadromuz kısa sürede siz müşterilerimizin sorununu çözmektedir.Kısa sürede çözüme ulaşmak hedefimizdir.Kadromuz 5-6 yıl VIESSMANN bünyesinde ısıtma sistemleri kontrol cihazları konusunda tecrübe kazanmış ve uzmanlaşmıştır.

VIESSMANN kalitesine uygun,kaliteli servis hizmeti verebilmek için firmamız hizmet kalitesini her zaman yükseltmektedir. Sizlere daha kısa sürede ulaşıp servis hizmeti verebilmek adına servis araçlarımıza navigasyon cihazı ekliyerek teknik donanımını arttırdık. Firmamız servis hizmeti anlayışını daha ileriye götürmek amacıyla fikir ve önerilerinize açık olarak yanınızda olmaya devam edecek.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve Sektörü iyi tanıyan rekabetçi yapımızla, sürdürülebilir büyümeyi amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Biz iş ortaklarımıza, sürekli yenileme, etkili çözüm üretme ve kaliteyi uyguna sunma gücümüzle, yüksek memnuniyet sağlarız.